Националът от „Левски” Симеон Славчев вече е зарязан от любовницата си Тоби, научи Zasada.
Въпросната дама беше съпруга на бившия му приятел от „Славия” Милен Гамаков, само че смени креватите. Връзката им със Славчев продължи около половин година, след което Тоби се е изнесла.
Причината била, че отношенията им се влошили. Славчев изплащал къща в покрайнините на София и огромната част от заплатата му в „Левски” отивала там.

За половинката му и детето й не оставало почти нищо. Затова Тоби си стегнала куфарите и си заминала заедно с щерка си Елия, която е от първия й брак с Гамаков. Славчев пък се чудел как ще продължава да покрива ипотечния кредит за къщата, тъй като заплатата му в „Левски” била чувствително орязана.
Красавицата се оплаквала пред приятелките си, че така и не случила на читав мъж. Проблемът бил, че докато живеела с Гамаков, нямали пари. Футболистът получаваше добра заплата в „Славия”, но се оказало, че си проиграва парите на комар. Влязъл в борчове, в това число и със съотборници. Това била причината да го освободят през зимата, и да отиде в литовския „Жалгирис”. Самата Тоби пък трябвало да работи като фризьорка, за да добавя към семейния бюджет, пише Уикенд.