Категория Спорт

Спорт

Загуба за Диа Евтимова в Тунис

Българката Диа Евтимова отпадна в първия кръг на турнира по тенис на твърди кортове в Монастир (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара.Поставената под номер 7 Евтимова загуби от квалификантката Катрин Уестбъри (Нова Зеландия) с 3:6, 2:6

Левски спечели при гостуването на Партизан

Отборът на Левски победи с 4:1 третодивизионния ФК Партизан като гост в Червен бряг и се класира за осминафиналите в турнира за Купата на България по футбол. Любомир Иванов откри резултата за домакините в 34-ата минута. Той беше оставен

Капитанът на ЦСКА: Постигнахме целите си, мачовете от групите на Лига Европа са бонус

Капитанът на ЦСКА Валентин Антов, който прие наградата за отбор на месеца от името на целия тим на "червените", говори за очакванията си от предстоящото участие на тима в групите на Лига Европа и представянето на тима в efbet Лига. "Не

Александра Фейгин с първи медал за сезона

Александра Фейгин спечели първи медал за сезона. При първото си участие в състезание за тази година – „Budapest Trophy 2020“, възпитаничката на Ина и Андрей Лутай стигна до бронзото отличие. След чисто изпълнение на двете програми

Йордан Александров и Йоана Янкова с победи в многобоя на ДП по спортна гимнастика

Йордан Александров от клуб СКГСФ "Стрийт Уоркаут България" спечели титлата в многобоя при мъжете на държавното лично отборно първенство за Купа "България" по спортна гимнастика, което се провежда в град Пловдив. Националът събра сбор от

Национал се контузи преди баража с Унгария

Българският национал Георги Костадинов беше заменен принудително в мача от 10-ия кръг на руската Висша лига между Тамбов и Арсенал (Тула), завършил 1:1. Костадинов напусна терена на полувремето, след като почувства болка в десния крак в

Десподов е пред трансфер в престижен клуб

Българският национал Кирил Десподов е пред трансфер, за което намекна самият той. Нападателят публикува своя снимка от самолет, а междувременно името му не фигурира в групата на Каляри за гостуването на Аталанта утре. Вестник

Григор Димитров разкара треньора си

Григор Димитров май е разкарал треньора си Кристиан Гро, узна Zasada. Тези слухове вървят около ракета №1 на България, след като във втори пореден турнир играе без неговата подкрепа на корта. В момента германецът не е край Гришо на

Възмездие сполетя Серина Уилямс заради мръсния номер срещу Цвети

Заслужено възмездие сполетя тенисистка №1 Серина Уилямс преди мача с нашата Цветана Пиронкова на „Ролан Гарос”, узна Zasada. Американското страшилище получи травма и се отказа от двубоя минути преди неговото начало, което класира Цвети

Серина Уилямс се отказа от двубоя срещу Цветана Пиронкова

Серина Уилямс се отказа от двубоя от втори кръг на Ролан Гарос срещу Цветана Пиронкова. Новината съобщи „Евроспорт“. Официалният сайт на турнира обяви, че отказът на носителката на 23 титли от Големия шлем е свързан с проблеми в

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече