Категория Спорт

Спорт

Левски унизен във Враца, Боби Цонев изпуска дузпа

Отборът на Ботев (Враца) победи с 2:0 на състава на Левски в среща от втория кръг на първа футболна лига. Попаденията за тима на Даниел Моралес бяха дело на Дориан Бабунски в 5-ата и в 58-ата минути. В срещата бяха отсъдени и две

Щафетата на САЩ за мъже с нов световен рекорд

Мъжката щафета на САЩ на 4 по 100 метра съчетано плуване спечели титлата от олимпийските игри в Токио с нов световен рекорд. Райън Мърфи, Майкъл Андрю, Кейлъб Дресел и Зак Епъл постигнаха 3:26.78 минути, като подобриха старото върхово

Миладинов: Не съм доволен, едва си изкарвах ръцете над водата

Йосиф Миладинов не успя да се пребори за медал във финала на 100 метра бътерфлай на Олимпийските игри в Токио. Европейският вицешампион заяви, че не се е чувствал в перфектна кондиция и е разочарован, че не е подобрил личното си

Григор Димитров срещу представител на Беларус на старта във Вашингтон

Григор Димитров ще играе срещу победителя от мача между Иля Ивашка и Егор Герасимов на старта на турнира ATP 500 във Вашингтон. Най-добрият български тенисист е поставен под номер 4 в схемата и почива в първия кръг, като ще стартира от

Даниел Асенов загуби свирепа битка с европейския шампион в Токио 2020

Единственият български боксьор на Олимпийските игри в Токио 2020 Даниел Асенов загуби с 1:4 съдийски гласа осминафиналната си битка от действащия европейски шампион Габриел Ескобар Маскунано. Още в първите секунди Даниел получи ляво

Костадинова на финал в стрелбата с първи резултат, Гроздева приключи кариерата си

Единствената българска медалистка от началото на олимпийските игри в Токио - Антоанета Костадинова, ще има възможност да спечели още едно отличие. Състезателката ни по спортна стрелба се класира за финала на 25 метра пистолет с най-добър

Йосиф Миладинов на финал на 100 метра бътерфлай в Токио

Йосиф Миладинов направи историческо плуване в Токио и след време 51,06 сек. се класира за финала на 100 метра бътерфлай. 18-годишният българин остана втори в своята серия, като бе изпреварен единствено от унгареца Крищоф Милак с 50.37

Антоанета Костадинова трета в квалификациите на 25 метра пистолет

Антоанета Костадинова е на трето място в квалификациите на дисциплината 25 метра пистолет след точна стрелба на олимпийския турнир по спортна стрелба в Токио. Костадинова преди четири дни спечели сребърен медал на 10 метра пистолет, а

Йосиф Миладинов е полуфиналист на 100 м бътерфлай

Йосиф Миладинов се класира за полуфиналите на 100 метра бътерфлай на олимпийските игри в Токио. Другият ни представител в дисциплината Антъни Иванов отпадна в сериите. Миладинов спечели първото място в шеста серия с време 51:28

Ричарлисон прати Бразилия на четвъртфинал

Ричарлисон вкара четвъртия и петия си гол в олимпийския футболен турнир за мъже в Токио и класира действащия шампион Бразилия за четвъртфиналите след успех над Саудитска Арабия с 3:1. Матеус Куня откри резултата в 14-та минута за

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече