Категория Спорт

Спорт

Звезда от художествената гимнастика си търси съпруг

Синеокото бижу от националния ансамбъл по художествена гимнастика Стефани Кирякова разкри, че си търси сериозен мъж с цел брак, узна Zasada. Европейската и световна шампионка сподели това в чат със свои фенове в Инстаграм, където се

Радослав Росенов с още едно злато за България в Будва

Радослав Росенов донесе второ злато за България на европейското първенство по бокс за юноши до 18 години в Будва (Черна гора). Той се наложи по точки на финала в категория до 60-килограма над руснака Тенгиз Котоян и завоюва трета

България взе 3 златни и общо 12 медала от европейското клубно по таекуондо

Повече от отлично бе българското представяне на завършилото европейско клубно първенство по таекуондо за юноши и девойки в Загреб (Хърватия). България спечели 3 златни, 5 сребърни и 4 бронзови медала. Тук трябва да отбележим, че за разлика

БФС в отворено писмо до Борисов: Не спирайте футболното първенство!

И.д. президентът на Българския футболен съюз Михаил Касабов изпрати отворено писмо до министър-председателя Бойко Борисов с копие до министъра на младежта и спорта Красен Кралев и министъра на здравеопазването проф. д-р Костадин Ангелов с

Красимир Джуров със сребърен медал на европейското първенство по бокс

Красимир Джуров спечели сребърен медал в категория 56 килограма на европейското първенство по бокс за юноши до 18 години в Будва (Черна гора). Българинът загуби на финала от Алексей Шендрик (Русия) с 0:5 съдийски гласа и не успя да

Два медала за България на европейското клубно първенство по таекуондо

България спечели два медала в първия ден на европейското клубно първенство по олимпийско таекуондо. До сребърните отличия в Загреб (Хърватия) стигнаха Георги Стоев от клуб „Херея“ и Деян Божков от клуб „Рамус“. В категория 37

Шеф на Ювентус: Роналдо остава

Спортният директор на Ювентус – Фабио Паратичи, заяви пред Goal, че Кристиано Роналдо остава в отбора. Неговите думи са отговор на слухове в последно време, че португалецът иска да напусне италианския шампион догодина и обмисля завръщане в

Калоян Левтеров се цели в световeн рекорд

Половин година подготовка са стрували на Калоян Левтеров двете върхови постижения на турнира Гран при в Бургас. На него 17-годишният ни плувец спечели третата олимпийска квота за България на олимпийските игри в Токио догодина.В морския

Пашов с фамозен гол в Румъния

Страхотен гол на българския защитник Георги Пашов донесе победата на Академия Клинчени с 1:0 над гостуващия Виторул в среща от 11-ия кръг на румънския футболен елит. Той вкара единственото попадение със странична ножица от 15 метра в

Димитър Кузманов взе гадже на София Опън

Българският тенисист Димитър Кузманов, който минава за най-добрата ни ракета след Григор Димитров, съчетал турнира „София Опън” със секс туризъм, узна Zasada. Всички играчи били длъжни да се изолират самостоятелно в хотела според

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече