Категория Uncategorized

Uncategorized

Адриан Андреев отпадна в квалификациите в Лил

Националът на България за Купа "Дейвис" Адриан Андреев отпадна в първия кръг на квалификациите на турнира по тенис на твърда настилка от сериите "Чалънджър" във френския град Лил с награден фонд 66 640 евро.Поставеният под номер 4 в

Сесил Каратанчева отваря тенис академия

Бившата първа ракета на България и шампионка от „Ролан Гарос“ при девойките Сесил Каратанчева ще открие наскоро своя тенис академия. „Тя ще се намира в центъра на София, целта ни с моя партньор е да започнем работа в средата на април.

Бербатов готов да застане начело на БФС

Димитър Бербатов ще се кандидатира за президент на БФС по време на Конгреса през юни, съобщава в.“24 часа“. До момента се знаеше, че той ще е в екипа на досегашния член на Изпълкома Петър Величков. Очевидно обаче легендарният българин

Няма да пускат чуждестранни зрители на лятната олимпиада

Организаторите на олимпиадата в Токио решиха да забранят на чуждестранните зрители да присъстват на игрите това лято поради пандемията на коронавирус, заяви председателят на организационния комитет Сейко Хашимото. Решението е взето по

Зверев и Циципас на финал в Акапулко

Александър Зверев от Германия и Стефанос Циципас от Гърция ще спорят за титлата на турнира на твърда настилка в Акапулко (Мексико) с награден фонд 1 милион долара.Водачът в схемата Циципас победи Лоренцо Музети след 6:1, 6:3 за малко

По две титли за Боряна Калейн и Катрин Тасева в Бургас

Боряна Калейн от клуб "Левски Триадица" спечели златните медали на обръч и на топка, сребро на лента и бронз на бухалки на финалите на отделните уреди при жените на държавното първенство по художествена гимнастика за приз "Жулиета

Милена Тодорова влезе в десетката в спринта в Йосресунд

Милена Тодорова направи най-силното си състезание в Световната купа по биатлон за този сезон. Българката завърши на осмо място в спринта на 7.5 км от финалите в шведския зимен център Йостерсунд. Тодорова повали всичките 10 мишени и

Скандал в Шотландия: Пребиха играч на Славия Прага бит заради расизъм

Голям скандал се разрази по време и след двубоя в Лига Европа между Рейнджърс и Славия Прага, който завърши с победа на чехите с 2:0, а домакините финишираха мача с 9 човека. В центъра на събитията се оказа защитникът Ондрей Кудела,

Везенков с личен рекорд в Евролигата

Българският национал Александър Везенков изигра изключително силен мач за Олимпиакос при победата като гост на АЛБА Берлин (Германия) с 84:80 (16:18, 21:24, 25:20, 22:18) в среща от 30-ия кръг на редовния сезон на Евролигата по баскетбол

Две български победи на слалом в Загреб

Две победи и едно второ място постигнаха днес в слалома за ФИС в Загреб българските национали в алпийските ски. При мъжете Калин Златков спечели първото място с общо време от 1:44,77 мин. Константин Стоилов е 15-и. При

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече